Hodnocení od zákazníků

Autor: Nepřihlášen (neověřeno)
Datum vytvoření: 16.09.2021

Vysoce profesionální přístup - termíny dodrženy, ochotně a okamžitě řešeny všechny překážky rekonstrukce, velkým plusem byla podrobná kalkulace s jasným vyznačením nejistých a potenciálně problémovějších částí rekonstrukce, které se budou řešit za pochodu, velmi slušné a konstruktivní jednání všech zůčastněných na stavbě a to i směrem ke všem sousedům kolem stavby. Požadované detaily kvalitně zpracovány, pochvala zazněla několikrát i od architektů z A1architects.
Takto jsem si spolupráci se stavební firmou Inrepo představoval.
Mohu jen doporučit

Autor: Nepřihlášen (neověřeno)
Datum vytvoření: 19.10.2020

Společnost Inrepo jsme si vybrali na základě osobní známosti pana Jeřábka. Pokud bychom hledali jen podle ceny, našli bychom někoho levnějšího, ale pro realizaci životní investice pro nás byly důležitějšími parametry spolehlivost, pečlivost a kvalita. Přestože jsem technicky založený a snad i trochu manuálně zručný, do stavby domu bych se svépomocí nepustil. Co mi ale šlo, byly časté návštěvy stavby a promýšlení různých funkčních detailů. Z toho důvodu také v průběhu výstavby došlo ke změně některých požadavků, které si někdy vyžadovaly i drobné přestavby. Zde se vždy projevila vstřícnost pana Jeřábka i jeho kolegů, kdy jsme se na všem operativně dohodli. Je jasné, že při výstavbě rodinného domu nalezne puntičkář jako já pár nevyhovujících detailů, ale páni stavaři je vždy bez řečí opravili. Celá výstavba, od prvního kopnutí až po nastěhování, trvala zhruba 14 měsíců, což je skoro zázrak. Velkou pochvalou pro firmu Inrepo, Martina Jeřábka a Honzu Holického je můj rozhovor s jedním z nových sousedů, který má stavební firmu a postup prací průběžně kontroloval, až se ho manželka ptala, zda si jej platíme jako stavební dozor. Řekl mi, že musí svou konkurenci pochválit za kvalitu odvedené práce. Největším ohodnocením však je naše spokojenost, která trvá již dva roky. Martine, Honzo, Inrepo, děkujeme.

Autor: Nepřihlášen (neověřeno)
Datum vytvoření: 02.10.2020

Firma INREPO nastupovala na stavbu az jako druha, protoze prvni vyberove rizeni vyhrala firma jina (firma INREPO byla zdrazsi). Zatimco s prvni firmou jsme byli zcela nespokojeni a skoncili jsme u soudu, s firmou pana Jerabka jsme byli zcela spokojeni. Problemy na stavbe jsou vzdy, ale pan Jerabek se k nim vzdy postavil celem, komunikace byla bez problemu, a reseni nikdy nebylo kompromisem, ale vzdy k nasi spokojenosti!

Novostavba rodinného domu, Roztoky u Prahy
Autor: Nepřihlášen (neověřeno)
Datum vytvoření: 31.10.2017

S firmou Inrepo pana ing. Martina Jeřábka jsme byli spokojeni a mohu ji doporučit.
Samozřejmě, že stavbu provázeli ostré výměny názoru na tu nebo onu prováděnou činnost, ale Martin J tyto problémy vždy vyřešil s klidem jemu vlastním a ke spokojenosti mě jako zákazníka.

Novostavba rodinného domu, Jirny
Autor: Nepřihlášen (neověřeno)
Datum vytvoření: 19.02.2017

Realizační firmu INREPO mohu doporučit. Při spolupráci s touto firmou jsme se setkali s profesionálním jednáním, kvalitně odvedenou prací, vstřícností k drobným neplánovaným úpravám a změnám, 100% spolehlivostí = maximální spokojenost.

Rekonstrukce rodinného domu, Praha - Komořany - ul. Okružní
Autor: Nepřihlášen (neověřeno)
Datum vytvoření: 18.01.2017

Celkové hodnocení lze kategorizovat v nejvyšší třídě a to ve všech případech, kldy jsem stavební firmu ing. Jeřábka využil. Pro trvale vynikající výsledky a kvalitu odevzdané práce budu se na tuto firmu jako majitel nemovitostí obracet i nadále.

Rekonstrukce bytu, Praha 1 - ulice Široká
Autor: Nepřihlášen (neověřeno)
Datum vytvoření: 18.01.2017

S firmou pana Jeřábka jsem byl spokojen,solidní firma.

Novostavba řadového rodinného domu, Praha - ul. Přemyšlenská
Autor: Nepřihlášen (neověřeno)
Datum vytvoření: 08.01.2017

Realizační firmu doporučuji po všech stránkách - kvalitu, vstřícnost, celkové jednání, dodržování nabídkových cen a plnění termínů. Spokojenost na jedničku s hvězdičkou.

Rekonstrukce rodinného domu, Jahodnice
Autor: Nepřihlášen (neověřeno)
Datum vytvoření: 08.01.2017

S realizací projektu jsme mimořádně spokojeni, vzniklo velmi kvalitní dílo. Na kvalitě si dala firma opravdu hodně záležet.
S cenou nebyl žádný problém, termíny byly do značné míry ovlivněny subdodavateli (a protože na některých konkrétních jsme jako investoři trvali, šlo zpoždění většinou za investorem).
Žádné větší závady, které by šly za stavební firmou, se neobjevily. I tam, kde závady od subdodavatelů byly (žaluzie, vrata, atd.) se firma snažila maximálně vstřícně napomoci řešení.
Celkový výsledek je opravdu skvělý. Na druhé straně je nutno uznat, že koordinace s (našimi) subdodavateli byla obtížná a občas jsme se museli do ní vložit, abychom věci urychlili.
Je tu již druhá kompletní rekonstrukce domu, kterou jsme s dodavatelem realizovali. Nebáli bychom se pustit se do třetí. To asi hovoří za vše.

Autor: Nepřihlášen (neověřeno)
Datum vytvoření: 02.04.2014

Jednalo se o rozšíření a nástavbu rodinného domu. Celá rekonstrukce proběhla v dohodnutém termínu a v maximální kvalitě - a to i přesto, že v průběhu výstavby jsme společně řešili celou řadu změn a vylepšení.
Všechny práce probíhaly tak, aby část domu byla stále obyvatelná. Na pracovníky společnosti Inrepo bylo spolehnutí, jejich přístup byl profesionální v každém ohledu. Pracovali zcela samostatně a získali si moji důvěru.
Společnost Inrepo doporučuji jak z hlediska odpovědnosti, odbornosti a kvality práce, tak i z hlediska cen.
Na ing. M. Jeřábka se v případě potřeby rád obrátím.
Ing. Jaroslav LANG

Rekonstrukce rodinného domu - Radotín, Radkovská

Stránky